Hortensja ogrodowa Tabletensia® Pink

Hydrangea macrophylla Tabletensia® Pink

Przybliżony terminu wysyłki produktu w przedsprzedaży


					Array
(
  [510] => Array
    (
      [attributes_values] => Array
        (
          [5] => C4
        )

      [attributes] => Array
        (
          [0] => 51
        )

      [price] => 64.814814
      [specific_price] => Array
        (
        )

      [ecotax] => 0
      [weight] => 4.9
      [quantity] => 0
      [reference] => C41919
      [unit_impact] => 0.000000
      [minimal_quantity] => 1
      [available_date] => 2020-04-10
      [date_formatted] => 2020-04-10
      [id_image] => -1
      [list] => '51'
    )

)
1
				
od 12,50 zł
70,00 zł
Wybierz Pojemnik (Opisy rozmiarów):
Obecnie brak na stanie

Kupując ten produkt otrzymasz 70 punktów lojalnościowych. Twój koszyk będzie posiadał 70 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na kupon wart zł 3.50.


Charakterystyka odmiany

Forma: Krzew
Pokrój: Krzaczasty
Wysokość po 10 latach: do 30 cm
Szerokość: do 50cm
Barwa liści (igieł): ciemnozielone
Zimozieloność liści (igieł): Nie
Barwa kwiatów: różowe
Pora kwitnienia: czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień
Nasłonecznienie: stanowisko cieniste, stanowisko półcieniste
Wilgotność: podłoże umiarkowanie wilgotne, podłoże wilgotne
pH podłoża: Lekko kwaśne: pH od 5,5 do 6,5
Rodzaj gleby: przeciętna ogrodowa, próchniczna
Walory: ciekawy pokrój, ozdobne kwiaty
Zastosowanie: pojemniki
Strefa mrozoodporności: 6A ( do - 23°C )

Hortensja ogrodowa Tabletensia® Pink sadzonki

To prawdziwa innowacja wśród odmian hortensji. Niewysoka odmiana o obfitym kwitnieniu, które sprawiają, że wygląda jak bukiet kwiatów. Dzięki zwartemu wzrostowi Tabletensia jest mniejsza niż klasyczna hortensja. Płaski kształ sprawia, że jest ekstrawagancką ozdobą każdego stołu.

Sadzonki Hortensja ogrodowa Tabletensia® Pink cena producenta

Napisz swoją opinię!

Gotowa do uprawiania

Przyszła lepiej niż się spodziewałam, moja hortensja ogrodowa różowa jest praktycznie gotowa, wystarczy przełożyć do dowolnego pojemnika i już, u mnie to ceramiczna donica, bardzo piękna, czekała na odpowiednie sadzonki już od roku, wreszcie trafiła się godna roślina. Hortensja w ogrodzie jest śliczna, ale w domu, przy odpowiednim wystroju jest zjawiskowa, polecam sklep z sadzonkami, dobre i bezpieczne zakupy

mam i nie żałuję

jest dokładnie taka, jak na zdjęciach – hortensja ogrodowa tabletensia pink jest jeszcze nawet nieco bujniejsza i ma głębszy kolor w moim przypadku coś pomiędzy ciemnym różem i fioletem. Jest wspaniała, nie wyobrażam sobie innych kwiatów w salonie i jadalni, tylko żywe i tylko kwiat hortensja. Sadzonki szybko wysłane, bardzo profesjonalny sklep, mogę polecić zarówno sadzonkę hortensji ogrodowej jak i sprzedającego

PYTANIE

ja wygląda uprawa hortensji ogrodowej tabletensia pink, bo rozumiem że większe krzewy lądują w gruncie i tam sobie same radzą, a tutaj, czy to tylko uprawa doniczkowa? A jeśli tak, to czy sadzenie hortensji ogrodowej dotyczy tylko jednego roku i w następnym trzeba zamawiać nowe sadzonki? Kwiat hortensja jest przepiękny ale co roku tyle wydawać na sadzonki, trochę dużo, jeśli jest wieloletnia to zupełnie inna sprawa…

Moje marzenie

tania nie jest ta sadzonka, ale to moje prywatne marzenie, hortensja ogrodowa tabletensia pink wygląda tak elegancko i dekoracyjnie, że nie wyobrażam sobie innych kwiatów w moim salonie. Sporo zaczęliśmy z mężem bawić się w sadzonki, kupujemy tego trochę, jedne rosną łądnie inne niewypał totalny ale tak to wygląda w ogrodzie, latem zamawiam i planuje sadzenie hortensji ogrodowej tej odmiany, liczę na jakieś fajne promocje

Według, opracowanych w 1997 roku przez Związek Szkółkarzy Polskich zaleceń jakościowych dla ozdobnego materiału szkółkarskiego, za pojemnik uznaje się naczynie z dnem, do uprawy roślin o pojemności powyżej 1,5 l. Mniejsze naczynia to doniczki, które w naszym sklepie są również nazywane pojemnikami.

Symbol C oznacza się pojemniki od 1,5 l. Jeśli zobaczymy oznaczenie, np. C3 dostajemy informację, że pojemność wynosi 3 litry. Analogicznie odnosimy się do pozostałych symboli z oznaczeniem C. Doniczkom, poniżej 1,5 l, przypisany jest symbol P. Dodatkowo dostajemy informację o średnicy lub długości górnej krawędzi, np. P9 to doniczka okrągła o średnicy 9 cm lub kwadratowa o długości boku 9 cm.

Pojemnik P9
Pojemnik P9
Pojemnik C2
Pojemnik C2

Doskonale zrozumiemy, że podczas zakupów, doboru czy samego planowania zmian rodzi się mnóstwo pytań. Aby było Państwu łatwiej przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów podczas wizyt w naszej Szkółce. Jeśli jednak nie znajdą Państwo wachlarza odpowiedzi rozwiewającego rodzące się wątpliwości zapraszamy do wysłania zapytania na adres: info@ogrodowymlyn.pl • Czy istnieje możliwość zamówienia roślin telefonicznie lub mailowo? 
  • Tak, istnieje taka możliwość. W tym celu należy zadzwonić pod wskazany na stronie numer telefonu. Podać nazwy wybranych roślin z naszej oferty online wraz z wielkością pojemnika. Nasz dział sprzedaży detalicznej przygotuje zestawienie roślin wraz z cenami oraz kosztem wysyłki i prześle na Państwa adres e-mail. Analogicznie należy postąpić gdy wybiorą  Państwo zamówienie drogą mailową. Jednakże zachęcamy Państwa do dokonywania zakupów za pośrednictwem naszej strony. Proces zakupowy został tak zaprojektowany, aby każdy zakup przebiegł bez problemu. Ponadto proszę mieć na uwadze fakt, że dokonywanie zakupów za pośrednictwem naszej strony jest nagradzane programem lojalnościowym.
 • W jakich godzinach można składać zamówienia?
  • Dokonując zakupów za pośrednictwem strony mogą Państwo składać zamówienia przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Telefonicznie w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.
 • Czy można kupić rośliny na fakturę VAT?
  • Tak, jeśli poinformują nas Państwo o tym podczas składania zamówienia. W przypadku braku zgłoszenia chęci otrzymania faktury wystawimy paragon. 
 • Czy istnieje możliwość odbioru osobistego?
  • Oczywiście, odbioru można dokonać w siedzibie naszej Szkółki już w następnym dniu roboczym. Dokładną lokalizację znajdą Państwo w zakładce kontakt.
 • Jak należy postąpić gdy kurier dostarczy przesyłkę uszkodzoną (rozerwany karton, zgnieciony itp.)
  • Jeśli podczas odbioru przesyłki z rąk kuriera stwierdzą Państwo, że paczka nosi ślady niewłaściwego traktowania przesyłki.Należy nie odbierać przesyłki oraz zgłosić problem kurierowi, który w obecności Państwa sporządzi stosowny protokół zwrotu.
 • Najlepsza pora na sadzenie roślin?
  • Rośliny, które posiadają system korzeniowy w pojemniku można sadzić od wczesnej wiosny (kiedy gleba odmarznie po zimie)  do późnej jesieni. 
 • W jakim terminie prowadzimy sprzedaż?
  • Sprzedaż wysłkową prowadzimy od 1 kwietnia do 31 listopada. Terminy jednak mogą ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe
 • Jak często podlewać zakupione rośliny?
  • Różnorodność roślin jest tak duża, że ciężko wskazać konkretną ilość wody. Każda roślina w sklepie ma opisaną cechę tzw. wilgotność przy której widnieją wymagania rośliny co do potrzeb nawodnienia. Ponadto należy pamiętać, że na ilość wody w glebie wpływ ma wiele czynników: nasłonecznienie, rodzaj gleby, temperatura, rodzaj zastosowanej ściółki, ilość opadów.

 • Doświadczenie
  • Nasza szkółka powstała w 2003 roku, dzięki czemu teraz jesteśmy bogatsi o 18 lat doświadczenia. Zamiłowanie do roślin oraz chęć zapewnienia najwyższej jakości oferowanej Państwu w naszej Szkółce spowodowały, że jeszcze bardziej kochamy to, co robimy.
 • Wysoka jakość
  • Każda roślina, która przechodzi przez nasze ręce jest pielęgnowana z niesamowitą starannością. Nasz asortyment z roku na rok się powiększa, co nie powoduje spadku oferowanej jakości. Wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej staramy się ulepszyć naszą produkcję.
 • Konkurencyjne ceny
  • Wybierając naszą Szkółkę decydują się Państwo nie tylko na zakup roślin, ale również na zabranie ze sobą najwyższej jakości porad w zakresie pielęgnacji, głowy pełnej pomysłów na kolejne ulepszenie swojej zielonej przestrzeni i co najważniejsze Państwa portfel nie będzie świecił pustkami, co oznacza, że znajdą Państwo u nas również konkurencyjne ceny, co absolutnie nie ma żadnego wpływu na oferowaną, najwyższą jakości produktów!
 • Pomoc
  • Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętni i zwarci do współpracy i pomocy w każdej sytuacji.
 • Bezpieczeństwo
  • Podróż kupionych przez Państwa roślin zaczyna się już wewnątrz naszej Szkółki. Na początku starannie wybrane okazy są transportowane do miejsca, gdzie zostają spakowane. Każdej roślinie zapewniamy komfortowe warunki transportu poprzez dobór odpowiedniego opakowania oraz zabezpieczenia pozwalającego na w pełni udaną podróż do odbiorcy. Naszym celem jest sprawienie Państwu radości nie tylko podczas zakupów w sklepie on-line, ale również w momencie otwierania paczki z roślinami. Dlatego gwarantujemy Państwu, że każda, nawet najmniejsza roślina, będzie zapakowana z indywidualnym podejściem.

Zobacz także

Hortensja ogrodowa...

Hortensja ogrodowa Tabletensia® Purple

Hydrangea macrophylla...
70,00 zł Cena