Kategorie z roślinami

  • Cena przesyłki kurierskiej jest określana w oparciu o szacunkowa powierzchnię jaką rośliny zajmuję w paczce. Nasz system automatycznie oblicza cenę przesyłki i wyświetla najkorzystniejszą opcję dostawy. W przypadku przekroczenia maksymalnej objętości naliczana jest opłata za kolejną przesyłkę. W przypadku przesyłki pobraniowej doliczana jest stała opłata za pobranie. Przesyłki będą realizowane za pośrednictwem firmy DPD lub InPost Paczkomaty.

Wyjątek !!!

  • Dla kategorii Solitery koszt transportu obliczany jest indywidualnie ze względu na różnorodność kształtów.

Kategoria Agrowłókniny, siatki, obrzeża

  • Cena przesyłki kurierskiej jest określana w oparciu o szacunkowa powierzchnię jaką produkty zajmuję w paczce. Związane jest to z różnorodnością kształtów. Nasz system automatycznie oblicza cenę przesyłki i wyświetla najkorzystniejszą opcję dostawy. W przypadku przekroczenia maksymalnej objętości naliczana jest opłata za kolejną przesyłkę. W przypadku przesyłki pobraniowej doliczana jest stała opłata za pobranie. Przesyłki będą realizowane za pośrednictwem firmy InPost Kurier lub innej firmy kurierskiej.

Inne opcje dostawy.

  • Istnieje możliwość dostawy zamówionych produktów naszym transportem. Dostawa możliwa jest przy zamówieniach na kwotę nie mniejszą niż 3000 zł. Termin realizacji oraz koszt zależą od miejsca dostawy i są ustalane indywidualnie.
  • Odbioru osobistego można dokonać w siedzibie naszej Szkółki już w następnym dniu roboczym. Dokładną lokalizację znajdą Państwo w zakładce kontakt.