Dostawa roślin na terenie Polski


Koszt dostawy Inpost Paczkomaty: 12.5 zł
Koszt dostawy Kurier DPD: 20 zł +2,5 zł pobranie
Transport sklepu: koszt ustalany indywidualnie
Darmowa dostawa od: 300 zł

Zamówienia wysyłamy kurierem od poniedziałku do środy.

Czas realizacji zamówień: od 1 do 5 dni roboczych (standardowo to 1-2 dni robocze).

Cena przesyłki kurierskiej jest określana w oparciu o szacunkowa powierzchnię jaką rośliny zajmuję w paczce. Nasz system automatycznie oblicza cenę przesyłki i wyświetla najkorzystniejszą opcję dostawy. W przypadku przekroczenia maksymalnej objętości naliczana jest opłata za kolejną przesyłkę. W przypadku przesyłki pobraniowej doliczana jest stała opłata za pobranie (2,5zł ).

W kategorii solitery koszty transportu są ustalane indywidualnie.

Wysyłka roślin w sezonie jest realizowana (w zależności od warunków pogodowych) od marca do końca listopada. W okresie zimowych (grudzień, styczeń, luty) wysyłka roślin jest wstrzymana lub jeśli przebieg zimy jest łagodny wysyłka jest prowadzona na bieżąco. Wszystkie rośliny zamówione w tym okresie zostaną wysłane na początku następnego sezonu. Ze względu na dużą zmiennośći wczesnowiosennych warunków pogodowych planowany termin wysyłki roślin może ulec opóźnieniu. Rośliny po zimie muszą być odpowiedniej fazie - bryła korzeniowa musi być rozmarznięta oraz odpowiednio sucha. W przypadku złych warunków pogodowych (zaleganie śniegu na kontenerowniach, ujemna temperatura) proces ten może się wydłużać. Dokładamy wszelkich starań, aby otrzymali Państwo dobrze zabezpieczone rośliny w odpowiednim stanie. Reszta produktów oferowanych przez nasz sklep jest wysyłana przez cały rok.

 

Dostawa artykułów ogrodniczych na terenie Polski


Koszt dostawy Inpost Paczkomaty: 12.5 zł
Koszt dostawy Kurier DPD: 20 zł +2,5 zł pobranie
Transport sklepu: koszt ustalany indywidualnie
Darmowa dostawa od: 500 zł
Darmowa dostawy w przypadku łączenia zamówienia z roślinami od 700 zł

Cena przesyłki kurierskiej jest określana w oparciu o szacunkowa powierzchnię jaką produkty zajmuję w paczce. Związane jest to z różnorodnością kształtów. Nasz system automatycznie oblicza cenę przesyłki i wyświetla najkorzystniejszą opcję dostawy. W przypadku przekroczenia maksymalnej objętości naliczana jest opłata za kolejną przesyłkę. W przypadku przesyłki pobraniowej doliczana jest stała opłata za pobranie 2,5 zł