Chcąc wyjść na przeciw potrzebom naszych obecnych i przyszłych klientów postanowiliśmy rozszerzyć usługi świadczone przez Szkółkę Krzewów Ozdobnych Zieliński. Wspólnymi siłami stworzyliśmy projekt, który skutecznie wdrażamy w życie. A wszystko po to, aby każdy, kto chociaż odrobinę kocha rośliny mógł mieć je na wyciągnięcie ręki nie wychodząc z domu.

Szkółka, o której mowa to miejsce, gdzie znaleźć można zarówno popularne, wszechobecne rośliny, jak i te, które stanowią nietuzinkową ozdobę ogrodów. Każdego dnia pracujemy i rozwijamy się  z miłości do roślin oraz zamiłowania do kreowania nowych, zielonych przestrzeni.

To, co oferowaliśmy dla Państwa do tej pory to najwyższej jakości rośliny, które są pielęgnowane pod okiem profesjonalistów. Priorytetem dla nas jest zapewnienie naszym klientom jak największej satysfakcji z wizyt w naszej Szkółce. Ze swojej strony zawsze zapewniamy fachową obsługę i doradztwo. Każdego roku poszerzamy swój asortyment roślin, aby każdy, nawet najbardziej wymagający klient odnalazł to, co sobie wymarzył.

Poszerzając zakres naszych usług i wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy możliwość zakupu dostępnego w Szkółce asortymentu przez internet. Przed wysyłką każda roślina zostanie zapakowana z niezwykłą dbałością o jakość oraz bezpieczeństwo podczas transportu. W trakcie wirtualnych zakupów mogą Państwo skorzystać z gotowych projektów, wysłać do nas pytanie  oraz wnikliwie przeczytać o wymaganiach każdej, dostępnej w sklepie on-line rośliny.

Mamy nadzieję, że każda Państwa wizyta w naszym sklepie on-line będzie owocowała w spełnienie swoich zielonych marzeń oraz pozwoli chociaż na chwilę przenieść się w nasz świat roślin.