Chcąc wyjść na przeciw potrzebom naszych obecnych i przyszłych klientów postanowiliśmy rozszerzyć usługi świadczone przez Szkółkę Krzewów Ozdobnych Zieliński. Wspólnymi siłami stworzyliśmy projekt, który skutecznie wdrażamy w życie. A wszystko po to, aby każdy, kto chociaż odrobinę kocha rośliny mógł mieć je na wyciągnięcie ręki nie wychodząc z domu.

Szkółka, o której mowa to miejsce, gdzie znaleźć można zarówno popularne, wszechobecne rośliny, jak i te, które stanowią nietuzinkową ozdobę każdej zielonej przestrzeni. To firma, która swoje początki datuje na rok 2003. Już od narodzenia się pomysłu o założeniu Szkółki wszystko działo się z miłości do roślin oraz zamiłowania do kreowania nowych, zielonych przestrzeni.

To, co oferowaliśmy dla Państwa do tej pory to najwyższej jakości rośliny, które są pielęgnowane pod okiem profesjonalistów. Priorytetem dla nas jest zapewnienie naszym klientom jak największej satysfakcji z wizyt w naszej Szkółce. Ze swojej strony zawsze zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Każdego roku poszerzamy swój asortyment roślin, aby każdy, nawet najbardziej wymagający klient odnalazł to, co sobie wymarzył.

Poszerzając zakres naszych usług i wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy Państwu nasze rośliny z możliwością zakupu przez Internet. Każda roślina zostanie zapakowana z niezwykłą dbałością o jakość oraz bezpieczeństwo podczas transportu. Podczas wirtualnych zakupów nadal będziemy z Państwem tak, jak dzieje się to w naszej Szkółce! Mogą Państwo skorzystać z gotowych projektów, wysłać do nas zapytanie w razie wątpliwości oraz wnikliwie przeczytać o wymaganiach każdej, dostępnejrośliny w sklepie on-line.

Mamy nadzieję, że każda Państwa wizyta w naszym sklepie on-line będzie owocowała w spełnienie swoich zielonych marzeń oraz pozwoli Państwu chociaż na chwilę przenieść się w nasz świat roślin.