Liliowiec 'Cosmopolitan'

Hemerocallis 'Cosmopolitan'

Przybliżony terminu wysyłki produktu w przedsprzedaży


					Array
(
  [594] => Array
    (
      [attributes_values] => Array
        (
          [5] => C2
        )

      [attributes] => Array
        (
          [0] => 27
        )

      [price] => 12.962962
      [specific_price] => Array
        (
        )

      [ecotax] => 0
      [weight] => 2
      [quantity] => -141
      [reference] => C212102
      [unit_impact] => 0.000000
      [minimal_quantity] => 1
      [available_date] => 2020-04-20
      [date_formatted] => 2020-04-20
      [id_image] => -1
      [list] => '27'
    )

)
1
				
od 12,50 zł
14,00 zł
Wybierz Pojemnik (Opisy rozmiarów):
Obecnie brak na stanie

Kupując ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk będzie posiadał 14 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na kupon wart zł 0.70.


Charakterystyka odmiany

Forma: bylina
Pokrój: kępiasty
Wysokość: do 40 cm
Wysokość z kwiatostanem: do 40 cm
Barwa liści (igieł): ciemnozielone
Zimozieloność liści (igieł): Nie
Barwa kwiatów: czerwone
Pora kwitnienia: lipiec, sierpień
Nasłonecznienie: stanowisko słoneczne
Wilgotność: podłoże umiarkowanie wilgotne
pH podłoża: roślina tolerancyjna
Rodzaj gleby: roślina tolerancyjna
Walory: ozdobne kwiaty
Zastosowanie: w grupach
Strefa mrozoodporności: 5A (do -30°C )

Liliowiec 'Cosmopolitan' sadzonki

Odmiana liliowca dorastająca do 40 cm. Czerwone kwiaty z żółtą gardzielą. Pojawiają się od czerwca do lipca. Potrzebuje gleby żyznej, umiarkowanie wilgotnej, najlepiej rozwija się na stanowisku słonecznym.Jest rośliną łatwą w uprawie i mrozoodporną.

Sadzonki Liliowiec 'Cosmopolitan' cena producenta

Napisz swoją opinię!

Bardzo nietypowe liliowce

mogę polecić jako coś innego do ogrodu, mają specyficzny kształt kielicha kwiatowego, a ich płatki wydają się tak delikatne, że wiatr by je zdmuchnął. Odmiana liliowiec cosmopolitan to sadzonka do bardzo ciekawych kompozycji w rabacie czy skalniaku, jak ktoś szuka odmiany od oklepanych w polskich ogrodach kwiatów, to jedna z najlepszych propozycji w tym sklepie, ale to oczywiście moja opinia.

czerwone lilie

naszukałam się tej odmiany chyba ze sto lat, kiedyś widziałam ją w ogródku działkowym u koleżanki i jakoś nigdy nie mogłam na nią trafić. Liliowiec cosmopolitan to takie połączenie polskich kwiatów, takich delikatnych i kochanych, z pięknym kwiatem lilii. Szkoda, że tak krótko kwitnie, ale taka uroda ładnych kwiatów że szybko przemijają.

Pod oknami w salonie

Mam duże okna salonowe na całą ścianę, prawie do samej ziemi, wzdłuż okien posadziliśmy liliowce. Sadzonki przyjęły się świetnie, kwiaty wyglądają wspaniale, już wiadomo, że nie będzie tutaj żadnych innych odmian, bo ta rewelacyjnie zgrała się z naszym salonem i przy odsłoniętych zasłonach jest jakby dodatkową ozdobą. Liliowiec cosmopolitan mogę z czystym sumieniem polecić, lubi słońce i podlewanie, mąż małym wężykiem je wszystkie naraz podlewa jakoś, wyszło ekstra

polecam

ładna, dwuletnia odmiana liliowiec cosmopolitan, mało znana, a szkoda, bo ma do zaoferowania cudowne kwiaty o lekkim, czerwonym kolorze, nawet bardziej subtelnym niż u maków. Chyba nie ma drugiego, te liliowce ogrodowe są jedyne w swoim rodzaju. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością zastanowimy się z mężem gdzie kolejne liliowce sadzonki można by u nas posadzić, chociaż miejsca trochę brakuję, bo mały ogródek w szeregowcu

Według, opracowanych w 1997 roku przez Związek Szkółkarzy Polskich zaleceń jakościowych dla ozdobnego materiału szkółkarskiego, za pojemnik uznaje się naczynie z dnem, do uprawy roślin o pojemności powyżej 1,5 l. Mniejsze naczynia to doniczki, które w naszym sklepie są również nazywane pojemnikami.

Symbol C oznacza się pojemniki od 1,5 l. Jeśli zobaczymy oznaczenie, np. C3 dostajemy informację, że pojemność wynosi 3 litry. Analogicznie odnosimy się do pozostałych symboli z oznaczeniem C. Doniczkom, poniżej 1,5 l, przypisany jest symbol P. Dodatkowo dostajemy informację o średnicy lub długości górnej krawędzi, np. P9 to doniczka okrągła o średnicy 9 cm lub kwadratowa o długości boku 9 cm.

Pojemnik P9
Pojemnik P9
Pojemnik C2
Pojemnik C2

Doskonale zrozumiemy, że podczas zakupów, doboru czy samego planowania zmian rodzi się mnóstwo pytań. Aby było Państwu łatwiej przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów podczas wizyt w naszej Szkółce. Jeśli jednak nie znajdą Państwo wachlarza odpowiedzi rozwiewającego rodzące się wątpliwości zapraszamy do wysłania zapytania na adres: info@ogrodowymlyn.pl • Czy istnieje możliwość zamówienia roślin telefonicznie lub mailowo? 
  • Tak, istnieje taka możliwość. W tym celu należy zadzwonić pod wskazany na stronie numer telefonu. Podać nazwy wybranych roślin z naszej oferty online wraz z wielkością pojemnika. Nasz dział sprzedaży detalicznej przygotuje zestawienie roślin wraz z cenami oraz kosztem wysyłki i prześle na Państwa adres e-mail. Analogicznie należy postąpić gdy wybiorą  Państwo zamówienie drogą mailową. Jednakże zachęcamy Państwa do dokonywania zakupów za pośrednictwem naszej strony. Proces zakupowy został tak zaprojektowany, aby każdy zakup przebiegł bez problemu. Ponadto proszę mieć na uwadze fakt, że dokonywanie zakupów za pośrednictwem naszej strony jest nagradzane programem lojalnościowym.
 • W jakich godzinach można składać zamówienia?
  • Dokonując zakupów za pośrednictwem strony mogą Państwo składać zamówienia przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Telefonicznie w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.
 • Czy można kupić rośliny na fakturę VAT?
  • Tak, jeśli poinformują nas Państwo o tym podczas składania zamówienia. W przypadku braku zgłoszenia chęci otrzymania faktury wystawimy paragon. 
 • Czy istnieje możliwość odbioru osobistego?
  • Oczywiście, odbioru można dokonać w siedzibie naszej Szkółki już w następnym dniu roboczym. Dokładną lokalizację znajdą Państwo w zakładce kontakt.
 • Jak należy postąpić gdy kurier dostarczy przesyłkę uszkodzoną (rozerwany karton, zgnieciony itp.)
  • Jeśli podczas odbioru przesyłki z rąk kuriera stwierdzą Państwo, że paczka nosi ślady niewłaściwego traktowania przesyłki.Należy nie odbierać przesyłki oraz zgłosić problem kurierowi, który w obecności Państwa sporządzi stosowny protokół zwrotu.
 • Najlepsza pora na sadzenie roślin?
  • Rośliny, które posiadają system korzeniowy w pojemniku można sadzić od wczesnej wiosny (kiedy gleba odmarznie po zimie)  do późnej jesieni. 
 • W jakim terminie prowadzimy sprzedaż?
  • Sprzedaż wysłkową prowadzimy od 1 kwietnia do 31 listopada. Terminy jednak mogą ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe
 • Jak często podlewać zakupione rośliny?
  • Różnorodność roślin jest tak duża, że ciężko wskazać konkretną ilość wody. Każda roślina w sklepie ma opisaną cechę tzw. wilgotność przy której widnieją wymagania rośliny co do potrzeb nawodnienia. Ponadto należy pamiętać, że na ilość wody w glebie wpływ ma wiele czynników: nasłonecznienie, rodzaj gleby, temperatura, rodzaj zastosowanej ściółki, ilość opadów.

 • Doświadczenie
  • Nasza szkółka powstała w 2003 roku, dzięki czemu teraz jesteśmy bogatsi o 18 lat doświadczenia. Zamiłowanie do roślin oraz chęć zapewnienia najwyższej jakości oferowanej Państwu w naszej Szkółce spowodowały, że jeszcze bardziej kochamy to, co robimy.
 • Wysoka jakość
  • Każda roślina, która przechodzi przez nasze ręce jest pielęgnowana z niesamowitą starannością. Nasz asortyment z roku na rok się powiększa, co nie powoduje spadku oferowanej jakości. Wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej staramy się ulepszyć naszą produkcję.
 • Konkurencyjne ceny
  • Wybierając naszą Szkółkę decydują się Państwo nie tylko na zakup roślin, ale również na zabranie ze sobą najwyższej jakości porad w zakresie pielęgnacji, głowy pełnej pomysłów na kolejne ulepszenie swojej zielonej przestrzeni i co najważniejsze Państwa portfel nie będzie świecił pustkami, co oznacza, że znajdą Państwo u nas również konkurencyjne ceny, co absolutnie nie ma żadnego wpływu na oferowaną, najwyższą jakości produktów!
 • Pomoc
  • Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętni i zwarci do współpracy i pomocy w każdej sytuacji.
 • Bezpieczeństwo
  • Podróż kupionych przez Państwa roślin zaczyna się już wewnątrz naszej Szkółki. Na początku starannie wybrane okazy są transportowane do miejsca, gdzie zostają spakowane. Każdej roślinie zapewniamy komfortowe warunki transportu poprzez dobór odpowiedniego opakowania oraz zabezpieczenia pozwalającego na w pełni udaną podróż do odbiorcy. Naszym celem jest sprawienie Państwu radości nie tylko podczas zakupów w sklepie on-line, ale również w momencie otwierania paczki z roślinami. Dlatego gwarantujemy Państwu, że każda, nawet najmniejsza roślina, będzie zapakowana z indywidualnym podejściem.